Ubytováni na nádherné farmě uprostřed Českého Ráje
...Zastavte na chvíli svůj uspěchaný život ...
   Pokud toužíte prožít své volno v klidu a pohodě, pak jste srdečně zváni na naši rodinou farmu CHLOMEK.
   Je to jedinečné místo uprostřed nádherné a nepoškozené přírody Českého Ráje, kde si můžete odpočinout s rodinou či přáteli.V pohodli a soukromí našeho moderně vybaveného domu budete v kontaktu s jednoduchym životem venkovských lidi, kteří se snaží uchovat tradiční způsob života.

     


Jak se k nám dostanete?
   Chlomek je pouhou hodinu jízdy autem z Prahy směrem na Liberec (dálnice E65). Odbočíte na město Turnov a prodete jím směrem na Lomnici n. P. Asi 4 km za Turnovem projedete vesnicí Bělá. Pokračujte dále po silnici asi 1 kilometr do kopce a před velkým bílým domem na pravé straně odbočte vpravo (téměř 180°), na úzkou silničku která Vás přivede k našemu domu. Silnička je označena dopravní značkou - ubytování Chlomek.  


Ubytování
   Apartmá má tri ložnice, celkem až pro 9 osob, velký společný obývací pokoj, kompletně vybavenou kuchyň, velkou koupelnu a WC. Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem s troubou, lednicí, dřezem a veškerým nádobím. V obývacím pokoji je televizi se satelitem a telefon, který můžete použít kdykoliv potřebujete. V Koupelně je Vám k dispozici pračka.
   V létě si můžete užít i velkého balkonu a rozlehlé zahrady. Kdykoliv si můžete zajít nasbírat dříví do našeho lesa a udělat táborák.
   U nás naleznete soukromí, ale naše rodina vám kdykoliv ráda pomůže nebo poradí. Malé děti mohou na naší farmě poznávat domácí zvířata. Můžete si zkusit podojit krávu, sušit seno a další věci z běžného života na farmě. Nabídneme Vám čerstvé mléko, máslo, vejce a brambory kdykoliv budete chtít.
Výlety po okolí
   Krajina kolem města Turnov je pro svou krásu nazývána Český Ráj. Doporučujeme navštívit nádherná skalní města okolo Hrubé Skály a Jičína. Své štěstí můžete zkusit při hledání ve starém nalezišti drahokamů na Kozákově. Za návštěvu stojí i krápníkové jeskyně Bozkov s největším podzemním jezerem v České republice.


   V krajině kolem nás je mnoho krásných hradů a zámků. Dominantou oblasti je zřícenina hradu Trosky, ale za návštěvu stojí rozhodně i hrad Kost, zámek Sychrov a nebo Hrubý Rohozec.
   Zajímavé jsou i vyhlídkové lety z nedalekého letiště v Hodkovicích n. M. Děti určitě zaujme výlet do ZOO a safari ve Dvoře Králové, nejvyšších českých hor Krkonoš a nebo do nově rekonstruované botanické a zoologické zahrady v Liberci.
   Za nepříznivého počasí můžete navštívit akvapark Babylon v Liberci.
   V zimě, jsou na dosah lyžařské areály Jizerských hor a Krkonoš.

Stravování
   V zařízené kuchyni si můžete připravit vlastní jídlo, nebo si můžete zajít do jedné z restaurací v blízkém okolí. Vaří zde domácí jídla za přijatelné ceny.

Těšíme se na Vaší návštěvu a věříme že nebudete zklamáni když přimete naše pozvání.

Adresa:   Rezervace:
Haškovi tel.: (+420) 602 935 981
Chlomek 1  
511 01 Turnov E-mail:chlomek@jablotron.cz
Czech Republic
tel.: 481 325 001